Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet ERDUĞAN, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi dolayısıyla Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e bir veda ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alıverişinde bulunuldu. İl Emniyet Müdürü Mehmet ERDUĞAN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgesinde etkili bir kurum olduğuna değinerek Rektör ŞAHİN’e akademik ve idari çalışmalarında başarılar diledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Tekirdağ’ın huzur ve sükûnu için il genelinde gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalarından dolayı İl Emniyet Müdürü Mehmet ERDUĞAN’a teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...