Tekirdağ İl Defterdarı Mehmet MALANLI, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Defterdar Mehmet MALANLI ziyaretinde, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER de hazır bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurumlar arası uyumun önemine değindi. “Bu uyum hem kurumlara, hem de şehre fayda sağlayacaktır” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...