Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in, Üniversitemiz birimleri ile gerçekleştirdiği buluşmalar dizisine İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi akşam çayı şeklinde devam edildi.
Rektörlük Binası 11. kattaki salonda yapılan buluşmada, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve beraberindeki Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Genel Sekreter Yardımcıları Doç. Dr. Yılmaz ÇAKICI ve Adnan ARABUL, Dekan Prof. Dr. Ensar NİŞANCI ile birlikte İktisadi İdari ve Bilimler Fakültesi Öğretim Üye ve Elemanlarıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Üniversitemiz geneli, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile ilgili norm kadro, personel eksiklikleri, güvenlik, bilimsel çalışmalar gibi konular üzerinde görüş, öneri ve beklentilerin sohbet ortamında dinlenip değerlendirildiği toplantıda, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, göreve gelişinin üzerinden geçen üç ayda gerçekleşenler ve gerçekleşmesi planlanan faaliyetleri İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden gelen katılımcılar ile paylaştı.
İyi bir hizmet sağlama noktasında da niyetimiz halis. Bu toplantılar dizisini zaten bu niyetimizin bir göstergesi olarak hayata geçirdik. Bunun için sizler de desteklerinizi esirgemeyiniz. Aile olmanın gereği budur” şeklinde konuştu. Genel değerlendirme ve temennilerin ardından program son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...