Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ensar NİŞANCI, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan ziyarette, Dekan Prof. Dr. Ensar NİŞANCI, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar diledi.
Rektör ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek olan projelerin destekçisi olacağını ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin yapacağı her türlü çalışmanın bölgede ve ülkede öncü, yol gösterici olması gerektiğini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...