Üniversitemizdeki fakülteleri yakından görmek, bölümler ile ilgili bilgileri uzman eğitimcilerden öğrenmek maksadıyla, gelen öğrencilere Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Birimi personelinin eşlik ettiği gezilerden biri daha gerçekleştirildi.
İhsan Koleji ilköğretim öğrencilerinin düzenlediği gezide Fen Edebiyat Fakültesi’ nde bulunan Biyoloji, Fizik ve Kimya Laboratuvarları gezildi.
Fakülte yetkilileri tarafından geziye katılan öğrencilere laboratuvarlardaki çalışmalar ve araştırmalar hakkında bilgi verilerek öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda öğrenciler ve öğretmenleri, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini tanımaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...