İdare Mahkemesi Başkanı Ejder GÖRCEĞİZ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, nazik ziyaretinden dolayı İdare Mahkemesi Başkanı Ejder GÖRCEĞİZ’e teşekkür etti.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgenin gelişimine katkı sağlayan öncü eğitim kurumlarından olabilmek için emin adımlarla ilerlediğini ve yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini ifade eden İdare Mahkemesi Başkanı Ejder GÖRCEĞİZ, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...