Tekirdağ 1.İdare Mahkemesi Başkanı Ejder GÖRCEĞİZ ve 2. İdare Mahkemesi Başkanı Özkan ATASEVER, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette 1.İdare Mahkemesi Başkanı Ejder GÖRCEĞİZ ve 2. İdare Mahkemesi Başkanı Özkan ATASEVER, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin gelişimini ve projelerini yakından takip ettiklerini ve bundan büyük gurur duyduklarını belirterek, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin şehrimizdeki her kurum ile iş birliği içerisinde olan ve şehrimizle iç içe yaşayan bir Üniversite olduğunu kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...