İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından, Üniversitemiz Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Halk Müziği konseri büyük ilgi gördü.
Üniversitemiz kültürel etkinlikleri kapsamında düzenlenen konsere, Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Yinanç, Üniversitemiz Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Dr. Arda Göksu, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile Tekirdağlı müzikseverler katıldı.
İBB Türk Halk Müziği Topluluğu konserde Melahat Birdal ve Cumali Özkaya repertuarında Türk Halk Müziğinin sevilen eserlerine yer verdi.
Katılımcıların alkışlarıyla eşlik ettiği konser sonunda Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu adına Aynur Aker’e çiçek takdiminde bulundu.
Konser aynı zamanda NKÜ İnternet TV’den de canlı olarak yayınlanarak seyirciler ile buluştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...