Ulusal Öğrenci Konseyi Başkanı Dr. Nihat Buğra Ağaoğlu, Üniversitemiz Öğrenci Konseyi Başkanı Kaan Demiroğlu ve çeşitli Üniversitelerin Öğrenci Konseyi Başkanları, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i ziyaret etti.
Rektörlük Senato Odası’nda Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ile görüşen Öğrenci Konseyi Başkanları, üniversitelerin bugünü ve geleceği hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...