Üniversitemiz, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Bisiklet Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen “11. Yeşilay Bisiklet Turu” etkinliğine katıldı.
81 ilde eş zamanlı düzenlenen etkinliklerde ilimizde onlarca bisiklet sever “Sağlığın Keyfini Bisikletle Sürelim” sloganıyla 8 kilometre bisiklet sürdü.
Yeşilay Genel Merkezi tarafından bağımlılıklarla mücadele ve gençlerin bağımlılıklardan uzak durması, sağlıklı yaşam bilincinin artması amacıyla gerçekleşen programda Üniversitemiz öğrencileri de yer alarak sağlıklı yaşamın önemine destek verdiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...