Üniversitemiz Yönetim Kurulu Toplantısı Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN başkanlığında korona virüsü pandemisi önlemleri kapsamında telekonferans sistemi ile yapıldı.
Üniversitemiz tarafından Covid-19 pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında Üniversitemizin Yönetim Kurulu Üyeleri telekonferans yoluyla bir araya geldi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...