Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile Tarım ve Orman Bakanlığı Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar 1. Bölge Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Veteriner Fakültesi işbirliği protokolü kapsamında; Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürlüğü ile bağlı birimlerin projelerine destek vererek akademik çalışmalar ile katkı sağlamayı amaçlamaktadır.
Rektörlük makamında gerçekleşen törende Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Doğa Koruma Milli Parklar 1. Bölge Müdürü Resul DOĞAN hayırlı olması temennisi ile protokole imza attılar.
Protokolde Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Gökay İNAL da bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...