Kafkas Üniversiteler Birliği (KÜNİB) tarafından 14-15 Mart 2015 tarihinde Üsküp/Makedonya’da organize edilen, Türk Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen Uluslararası Eğitim Fuarına, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuncay Gümüş katıldı.
Türkiye Üniversiteleri'nin yoğun ilgi gösterdiği fuarı çok sayıda eğitim kurumları ve öğrenciler ziyaret etti. Türkiye’de okumak isteyen öğrencilere Üniversitemizin genel imkanları, yatay geçiş ve burs imkanları hakkında bilgiler verildi. Fuarda ayrıca YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Yavuz Atar’ın da katıldığı Rektörler toplantısı yapıldı.
Toplantıda ikili ilişkilerin geliştirilmesi konusunda yapılması gerekenler ile Uluslararası işbirliklerinin önemi tartışıldı. Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Osman Şimşek Makedonya Anayasa Mahkemesi Üyesi Sayın Salih Murat ile de bir araya gelerek karşılıklı ikili ilişkiler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...