Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Öğretim Üyesi Arş. Gör. Dr. Can Burak Özkal’a European Ph.D. on Advanced Oxidation Processes" ünvanı verilmiştir.
Fen Bilimleri Enstitüsü Çevre Bilimleri ve Teknolojileri Doktora programını 3 Şubat 2017 tarihinde tamamlayan Arş. Gör. Dr. Can Burak Özkal’a doktora çalışması kapsamında, “European PhD School on Advanced Oxidation Processes” uzmanlık okulu, "European Ph.D. on Advanced Oxidation Processes" ünvanını vermiştir.
Bu doktora çalışması boyunca, EU COST (Bilim ve Teknolojide Avrupa İşbirliği) Progamı kapsamında “ENTER- ES1205 kodlu Engineered NanoMaterials (ENMs) from wastewater Treatment & stormwater to Rivers” ve “MP1106 Smart and green interfaces - from single bubbles and drops to industrial, environmental and biomedical applications” proje gruplarından Kısa süreli Bilimsel etkinliklerde (STSM) kullanılmak üzere 2 kez hibe şeklinde fondan yararlanılmıştır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...