Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğr. Gör. Mahpeyker Yönsel katıldığı 12. Uluslararası Geleneksel Resim, Hikâye ve Şiir yarışmasında ‘‘Umuda Göç’’adlı eseri ile resim dalında ‘‘Mansiyon Ödülü’’ kazandı.
Her yıl düzenlediği yarışmalarla sanat ve edebiyat dünyasına yeni yetenekler ve eserler kazandıran Ümraniye Belediyesi tarafından bu yıl 12.’si gerçekleştirilen Uluslararası Geleneksel Resim yarışmasının konusu Göç ana başlığı altında Balkan Göçleri, Mülteci Göçleri (Suriyeliler), İnsanın varlık alemindeki yolculuğu, Hüzün ve Yalnızlık temalarıydı. Resim jürisi yarışmaya katılan 362 eseri değerlendirdi. 04 Haziran 2016 tarihinde İstanbul Crown Plaza Otelde yapılan törende Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Görevlisi Mahpeyker Yönsel ödülünü 64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’dan aldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...