Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencisi İsa Gümüş, dövüş sporlarından Muay Thai dalında Türkiye Şampiyonası’nda büyük başarı göstererek 3. oldu.
29 Mart-3 Nisan tarihlerinde Adana’da gerçekleştirilen Türkiye Muaythai Şampiyonası’nda Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Muhasebe Bölümü 2. Sınıf öğrencisi İsa Gümüş 3. olmaya hak kazandı.
İsa Gümüş, elde ettiği üçüncülük başarısını birinciliğe taşımak istediğini belirterek, 4-10 Mayıs tarihleri arasında Marmaris’te gerçekleştirilecek olan Üniversitelerarası Muay Thai Şampiyonasında üniversitemizi en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.
Gümüş, Üniversitemiz Spor Kompleksinde pazartesi, çarşamba ve cuma akşamları 19.30-21.00 saatleri arasında Muay Thai dersi verdiğini ve ilgilenenleri kursa beklediğini belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...