Üniversitemiz öğrencilerinden Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencisi 81 kg’da Hamit Korcan ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencisi 73 kg’da İbrahim Kılıç, A Milli Bayan Judo Takımı Antrenörü Nelda Şilli eğitiminde Üniversitelerarası Türkiye Judo-Kata Şampiyonası’nda dereceye girerek madalya ve kupa kazandılar.
Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Spor Salonu’nda 6 Nisan 2012 tarihinde gerçekleşen Üniversitelerarası Türkiye Judo-Kata Şampiyonası’nda derece alan öğrencilerimiz Hamit Korcan, İbrahim Kılıç ve A Milli Bayan Judo Takımı Antrenörü Nelda Şilli, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Burhan Arslan ve Prof. Dr. M. İhsan Soysal’ı ziyaret ederek kazandıkları başarıyı paylaştılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...