Antalya Manavgat’ta 02-04 Haziran 2012 tarihleri arasında düzenlenen Üniversiteler Arası Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonasında, Üniversitemiz Plaj Voleybol Takımı öğrencileri 5. olarak derece aldı.
Üniversitemizi temsilen Üniversitelerarası Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonasına katılan Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri Tugay Çinko ve Faruk Çalış, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutladı ve kendilerine Üniversitemizi simgeleyen hediyeler verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...