Bir Tuğla Firması tarafından Üniversitemiz Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı ve Mimarlık bölümü öğrencilerine Fakülte öğretim üyelerinin de katıldığı bir seminer ve workshop çalışması düzenlendi.
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Binası Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminer kapsamında Peyzaj Mimarlığı ve Mimarlık bölümü öğrencilerinin dış ve iç mekân tasarımlarında tuğla kullanımına yönelik olarak çeşitli deneyimler (tuğlanın başlıca özellikleri, diğer yapı malzemelerine göre avantaj ve dezavantajları, kullanım alanları, tasarım, bakım vb.) kazanmalarını sağlayacak temel bilgiler verildi.
Seminer sonunda, Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi binasının otopark alanında, tüm öğrencilerin tuğla ürünlerini kullanarak yaratıcılıklarını sergiledikleri bir workshop çalışması yapıldı. Firma çalışanlarından oluşan jüri; birinci, ikinci ve üçüncüyü belirleyerek ödül alanlara çeşitli hediyeler sundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...