Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından öğrencilere yönelik olarak “Dış Ticaret Eğitimi” düzenlendi.
Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim programında Çınar Gümrük İthalat Müdürü Mahmut Baş, öğrencilerle Dış Ticaret alanındaki bilgi ve deneyimlerini paylaştı.
İthalat Müdürü Baş, katılımcılara uluslar arası ticaret ile ilgili karmaşık sorunları çözebilecek kapsamlı bir bakış açısı kazandırmanın yanı sıra bu alanda başarılı olmak için gerekli bilgileri aktardı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...