Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı kapsamında, Tekirdağ Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan “Hayallerini Sahneye Taşı” adlı program, Üniversitemiz Rektörlük Konferans Salonunda gösterime sunuldu.
“Kültür Sanat Yarışmaları” adı altında düzenlenen programda beş grup performansını sergiledi. Üç jüri üyesinin performansları değerlendirdiği yarışmaya katılımcılar büyük ilgi gösterdi.
Yarışmanın sonunda Üniversitemiz öğrencilerinin de yer aldığı “Cep Sahne” adlı grup il birincisi olurken, yine Üniversitemiz öğrencilerinin yer aldığı “Umudun Rüyası” adlı grup ikinci oldu. Üçüncülüğü ise “Aman Geliyor” adlı grup elde etti.
İl birinciliğini elden “Cep Sahne” grubu yarışma kapsamında, grup birinciliği ve Türkiye Finali olmak üzere iki aşamada daha yarışacak.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...