Üniversitemiz Teknoloji Geliştirme Merkezinde 13 Haziran 2013 tarihinde düzenlenen törenle KOSGEB desteği alan dört firmanın açılışı gerçekleştirildi.
Açılış törenine Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr.Osman Şimşek, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, KOSGEB Müdürü Özay Cebeci, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri M.Gökay Üstün ve Üniversitemiz akademik personeli katıldı.
Açılıştan sonra rektörlük konferans salonunda KOSGEB ve Trakya Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla üniversitemiz öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen 70 saatlik girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayanlara sertifikaları protokol üyeleri tarafından verildi. Kursu bitiren öğrenciler KOSGEB’e proje sundukları takdirde 100 bin TL hibe almaya hak kazandılar.
Girişimcilik eğitimine katılan Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri hazırlamış oldukları projeler hakkında bir sunum yaptılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...