Üniversitemiz Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günü, Spor Kompleksinin önünde yapılan bir dizi etkinlik ve Öğrenci Topluluklarının standlarındaki tanıtımlarıyla gerçekleşti.
Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Burhan Arslan ve Prof. Dr. M. İhsan Soysal Öğrenci Toplulukları Tanıtım Gününde kurulan standları gezdiler.
Üniversitemiz Spor Kompleksi önünde gerçekleşen Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günlerine katılan öğrenciler, kurulan standlarda hem Öğrenci Toplulukları hakkında bilgiler edindi hem de düzenlenen ektinliklerle eğlendi.
Spor Kompleksi önünde yapılan Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günlerine, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mehter Takımı, Üniversitemiz Gümüş Ayaklar Halk Dansları Topluluğu, Grup Zargana, Üniversitemiz Türkü Grubu ve Pop Müzik Grubu yaptıkları gösterilerle tanıtım günlerine katılan öğrencilerin eğlenmelerini sağladılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...