Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları Öğr. Gör. Arif ŞAHİN, Öğr. Gör. Dilek KUYRUKÇU, Öğr. Gör. Onur ERDİREN ve Öğr. Gör. Serap YILDIRIM GEREN tarafından 2 Mayıs 2016 Pazartesi günü saat 14.00'te Fen Edebiyat Fakültesi Sergi Salonu'nda kendi çalışmalarını içeren sergi açılacaktır.
Sergiye tüm akademik, idari personel ile öğrencilerimiz davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...