Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası 6 Kasım 2012 tarihi itibariyle aldı.
Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç Dr. Tuncay Gümüş, bu sistem standardının gerekliliklerini yerine getirerek daha hızlı ve verimli iş yönetiminin sağlanması, öğrencilere daha kaliteli eğitim ve hizmet sunması açısından önemli olduğunu kaydetti.
Çorlu Meslek Yüksekokulu Kalite Politikası ile; Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak Üniversitemiz Yönetmelikleri çerçevesinde, mesleğin gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip, eğitim düzeyi yüksek, sektörlerin ihtiyaç duyduğu nitelikli ara elemanlar yetiştirmek amacıyla öğrenci memnuniyetini sağlayan kaliteli, modern, objektif ve yeniliklere açık en iyi şekilde eğitim vermek, çağdaş ve nitelikli bir ortam oluşturmak için altyapıyı güçlendirmek, kamu ve özel sektörle stratejik ortaklıklar kurmak, öğrencilerin pratik uygulamalarını desteklemek ve eğitim kalitesini artırmak ve sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunarak hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek hedeflenmektedir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...