Üniversitemiz tarafından düzenlenen Uluslararası Bahar Şenliği 2. gününde tiyatro gösterileri, amatör grup performansları, halk oyunları ve dans ekiplerinin gösterileri ve öğrenci topluluklarımızın stantlarda düzenledikleri etkinliklerle devam ediyor.
Piramit Salon’da düzenlenen etkinliklere büyük ilgi gösteren öğrencilerimiz, Üniversitemiz Marmara Ereğlisi Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin “Salakoğlan” ile Sağlık Yüksekokulu öğrencilerinin “Hemşire-İ Mizah” tiyatro gösterisi, Üniversitemiz Türk Halk Müziği Konseri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Kent Orkestrası Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği Konseri, amatör grup performansları, halk oyunları gösterileri ve topluluklarımızın stantlarında düzenledikleri etkinliklerle Uluslararası Bahar Şenliğinin coşkusunu hep birlikte yaşıyorlar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...