Üniversitemiz ile Orman Genel Müdürlüğü arasında 22 Ocak 2014 tarihinde imzalanan işbirliği protokolü sonrasında üniversitemiz kampüs alanı içerisinde ihtiyaç duyulan bölgelere toplam bin 65 adet fidan dikimi yapılarak ağaçlandırıldı.
3 yıl geçerli olan protokol kapsamında üniversitemiz kampüsü içerisinde ağaçlandırılmaya uygun alanlar için ağaçlandırma projesi oluşturulurken, dikilen fidanların sulanması, sahanın yangın ve diğer zararlılara karşı korunması için gerekli tedbirler alınarak topak asya, ters dut, akçaağaç, karaçam, batı mazısı, servi, batı çınarı ve çalı grubu fidanları dikimi gerçekleştirildi.
Bu yıl da üniversitemiz kampüs alanı içerisinde ihtiyaç duyulan bölgelere fidan dikimi yapılarak ağaçlandırılma çalışmalarına devam edilecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...