Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile Şiddetle Mücadele (HEGEM) Vakfı arasında, iki kurumun ortaklaşa yapacakları ve yardımlaşacakları bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere esas teşkil etmesi amacı ile protokol imzalandı.
Rektörlük makamında düzenlenen törende Üniversitemiz adına protokolü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI imzalarken, HEGEM Vakfı adına ise Vakfın Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Yahya Mustafa KESKİN imza attı.
Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, “Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Protokolün bu noktada hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...