Üniversitemiz ile Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu arasında Çorlu Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin mesleki becerilerini arttırmak amacıyla protokol imzalandı.
Rektörlük makamında gerçekleşen törende Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar ESEN hayırlı olması temennisi ile protokole imza attılar. Törende Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Abdullah Y İNANÇ, Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Şeniz ÖZHAN ve Dr. Öğr. Üyesi Aylin DUMAN ALTAN ile Üniversitemiz Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr.Üyesi Aytaç MORALAR bulundu.
İmzalanan protokol ile, İŞKUR ile Çorlu Meslek Yüksekokulu arasında işgücü piyasasının talep ettiği, niteliği ve üretkenliği çok daha yüksek, tekniker adaylarının yetiştirilmesi için, Uygulamalı Eğitim Modeli ve İşbaşı Eğitim Programının bütünleştirmesinin sağlanması amaçlanmaktadır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...