Üniversitemiz ile Çorlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) arasında “Tezsiz Yüksek Lisans Eğitimi” işbirliği protokolü imzalandı.
Protokole Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve Çorlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Otsekin imza atarken, törende Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Emrah İsmail Çevik ile Çorlu SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Dündar da yer aldı.
İmzalanan protokol ile Çorlu SMMMO üyelerinin ve stajyerlerinin Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün Tezsiz Yüksek Lisans programlarında eğitim görmeleri amaçlanıyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...