Üniversitemiz ile Çorlu Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen ve Sosyal ilimler Program Okulu) arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü imzalandı.
Rektörlük makamında gerçekleştirilen protokole Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Çorlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Eyüp Öztürk imza attı.
Söz konusu protokol ile okulun çeşitli konularda düzenleyeceği faaliyetler için taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonun sağlanmasının amaçlandığı belirtildi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, iki kurumun bu protokol ile bir araya gelmesinden duyduğu memnuniyeti belirterek, imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...