Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ile Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ve arasında “Verimli KOBİ Destek Projesi” iş birliği kapsamında, “Kobilerde Verimlilik Protokolü” imza töreni gerçekleştirildi.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen törene Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve Genel Sekreter Hakan Gel, İş Geliştirme Yöneticisi Ayşenur Taş, Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Doç.Dr. Aysun Sağbaş, öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Doğan Hasan ve bölüm öğretim elemanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
Verimli KOBİ Destek Projesi kapsamında, KOBİ' lerde Endüstri Mühendisliği verimlilik artırma teknikleri uygulanarak, KOBİ' lerin kalite, verimlilik ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve sürdürülebilir sürekli iyileştirme sistematik yaklaşımlarının kazandırılması sonucunda önemli faydalar sağlamaları hedeflenmektedir. Yapılan ön çalışma sürecinde edinilen deneyimlerden, Çerkezköy Ticaret Sanayi odasına kayıtlı KOBİ' lerin “Verimli KOBİ Destek Projesi” için yoğun ilgi gösterecekleri tahmin edilmektedir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...