Üniversitemiz ile Trakya Kalkınma Ajansı arasında Üniversite-Sanayi işbirliğine yönelik ‘’Mentörlük Eğitimi İşbirliği” projesinin imza protokolü gerçekleştirildi.
Protokolün hayırlı olması temennisinde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN protokolü imzaladı.
Rektörlük makamında gerçekleşen imza töreninde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER’ de yer aldı.
“Mentörlük Eğitimi İşbirliği” protokolü kapsamında alanında uzman profesyonellere inovasyon odaklı işletme mentörlüğü becerileri kazandırmayı ve mentörlük desteği ile işletmelerin Ar-Ge ve inovasyon yönetim kapasitelerinin Üniversite –Sanayi işbirliğinde gerçekleştirilecek proje sayılarının arttırılması amaçlanmaktadır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...