Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi’ nin yürüttüğü Sektör Tümleşik Eğitim Programı kapsamında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ) arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Protokole Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ve Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer imza atarken, Rektörlük makamında gerçekleştirilen protokol töreninde TESKİ Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Feyzi Ünal ile Arıtma Tesisleri Daire Başkanı İmdat Demir bulundu.
Protokol Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin özel sektör ve kamu işyerlerinde meslek uygulama yapmalarına olanak verecek Sektör Tümleşik Eğitim (STE) programının yürütülmesi ve işbirliği esaslarını kapsamaktadır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...