Üniversitemiz ile Muratlı Yükseköğretim Gönüllüleri Derneği arasında Muratlı Melek Yüksekokulu’na yeni ve modern bir okul binası kazandırılması ve yüksekokula açılacak birim ve bölümlerin gelişmesine katkıda bulunulması amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
Rektörlükte gerçekleşen imza törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Muratlı Kaymakamı ve Muratlı Yükseköğretim Gönüllüleri Derneği Başkanı Mahmut Hersanlıoğlu, Muratlı Yükseköğretim Gönüllüleri Derneği Başkan Yardımcısı Nebi Tepe, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik Kurultay, Muratlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurşen Öntürk bulundu.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek imzalanan iş birliği protokolünün herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...