Üniversitemiz ile Hema Endüstri A.Ş. arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.
Protokole Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, HEMA Endüstri A.Ş. Genel Müdürü Osman Tunç DOĞAN, Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. Genel Müdür Prof. Dr. Bülent EKER imza attı.
Protokol imza töreninde Üniversitemizden Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Barış KOCABIYIK, HEMA Endüstri A.Ş.’den AR-GE ve Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Erdal DENİZ, Otomotif ve İnovatif Ürünler Müdürü Gökay UYMAZ, Malzeme Bilimleri ve Ar-Ge Merkezi Faaliyetleri Yöneticisi Ahmet Oktay DEVECİLİ ile Kariyer ve Gelişim Yöneticisi İlker SELVİ de bulundu.
Bu protokol ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. ile HEMA Endüstri A.Ş. arasındaki iş birliği ve ortak çalışma imkanlarının geliştirilmesi, muhtemel proje ve hizmetlerin oluşturulması ve çözüm ortağı olunması amaçlanıyor.
Ayrıca atılan imza ile gerçekleştirilmesi planlanan bilimsel, teknolojik vb. araştırma ve projeler ile ilgili olarak tarafların birbirlerine talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çözüm ortağı olunmasını ve taraflarca bilgi, hizmet, teknolojik ürünler ve süreçler geliştirerek azami ölçüde fayda yaratılması hedefleniyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...