Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında gençlerin, öğrencilerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sportif, sanatsal, gönüllülük, eğitsel ve yönetsel çalışmaları ile değerlendirilmesine yönelik protokol imzalandı.
Üniversitemiz adına Prof.Dr. Mümin ŞAHİN ve İl Müdürlüğü adına Ahmet ÜZGÜN’ ün hayırlı olması temennisi ile imzalandığı protokolde Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI da bulundu.
Protokole göre taraflar, gençlerin, öğrencilerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sportif, sanatsal, gönüllülük, eğitsel ve yönetsel çalışmalar yapmak üzere Yaşam Merkezi içerisinde, jimnastik salonunun belirlenen zaman dahilinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafında Üniversite Genç Ofis olarak kullanımını kapsamaktadır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...