Çorlu’dan misafir olarak gelen Velimeşe Çok Programlı Lisesi öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte Üniversitemiz Değirmenaltı Kampüsü’nü ziyaret ettiler.
Üniversitemizi ziyarete gelen öğrenciler öncelikle, Piramit Salon’da Namık Kemal Üniversitesi tanıtım filmini izledi. Daha sonra Üniversitemiz yemekhanesini, Merkez Kütüphanesini, sınıflarını ve spor tesislerini gezerek, Üniversitemizin akademik ve sosyal faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.
Üniversitemiz akademik birimleri ve sosyal tesislerini gezdikten sonra, Tekirdağ Velimeşe Çok Programlı Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerine Üniversitemizi tanıtan materyaller verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...