Çorlu İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi son sınıf öğrencileri Üniversitemizi ziyaret etti.
19 Aralık 2013 Perşembe günü, Çorlu İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi, Fen Bölümü son sınıf öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Üniversitemizde Morfoloji Binası, Anatomi Laboratuarı, Merkezi Derslikler ve Laboratuarlar, Merkezi Kütüphane ile Spor Kopleksinde gezinti yaparak üniversitemizi yakından görme ve yerinde bilgi edinme olanağına eriştiler.
Öğrencilere Üniversitemizin Fakülteleri ve bölümleri hakkında bilgi verilmesinin yanı sıra sosyal faaliyetleri ve çeşitli aktivitelerinden de bahsedilerek öğrencilerin üniversitemiz ile ilgili soruları cevap bulmuş oldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...