Üniversitemizi yakından görmek, bölümler ile ilgili bilgileri uzman eğitimcilerden öğrenmek maksadıyla, gelen öğrencilere Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Birimi personelinin eşlik ettiği lise gezilerinden biri daha gerçekleştirildi.
Çorlu Esentepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerinin bölgenin en hızlı gelişen Üniversitesi Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ne düzenlemiş olduğu gezide Sağlık Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ziyaret edildi.
Buradaki bölüm ve programlar hakkında bilgi edinen öğrencilerin sorularının cevaplanmasının ardından gezi son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...