Edirne Mercan Satış ve Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Satış Müdürü Hüseyin DÖNMEZ ve Satış Sonrası Hizmetleri Müdürü İsmail MERİÇ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Hüseyin DÖNMEZ ve İsmail MERİÇ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennilerini ilettiler.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölge için yaptığı çalışmalardan bahsetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...