Üniversitemizin 2015-2016 akademik yılının ilk senato toplantısı yapıldı.
Toplantıda, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı tarafından 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında Üniversitemizin Fakültelerine birincilikle yerleşen öğrencilerimiz için hazırlanan kutlama belgelerinin takdimi de gerçekleştirildi.
Üniversitemizin Fakültelerine birincilikle yerleşen öğrencilerimize YÖK tarafından gönderilen belgeler, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek tarafından verilirken; fakülte dekanları da fakültelerine birincilikle yerleşen öğrencilere üniversitemiz madalyonunu hediye etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...