Üniversitemiz ile Tekirdağ İşkur İl Müdürlüğü işbirliği çerçevesinde Namık Kemal Üniversitesinde “İşbaşı Eğitim Programı” bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. M. İhsan Soysal, İşkur İl Müdür Vekili Yasin Tekin ile personeli ve stajlardan sorumlu Üniversitemiz birimleri temsilcilerinin katıldığı toplantıda, çeşitli kurumlarda işbaşı eğitimi içeriğinde ücretli staj ve uygulamalı işbaşı eğitim imkanları oluşturulması kapsamında; önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve ikinci öğretim öğrencilerini bilgilendirmek amacıyla; programa katılım şartları, program süreleri, programlar, programı yönledirmeler, programla ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar karşılıklı soru cevap şeklinde görüşüldü.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...