Üniversitemiz ve Tekirdağ Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü’nün paydaşlığı çerçevesinde personelimiz ve öğrencilerimizin beden ve ruh sağlığını korumak, ilgi alanlarına göre boş zamanlarını değerlendirmek, yeni ilgi alanları kazanmalarını sağlayarak, yeteneklerinin ve kişiliklerinin sağlıklı bir şekilde gelişmesine imkân verecek hizmetler sunmak amacıyla Merkez Kampüs ve İlçe Meslek Yüksekokullarımızda “Ücretsiz Kültürel Kurs” kayıtlarımız, devam ediyor.
Merkez Kampüste İlk Yardım, Diksiyon, Beden Dili, Yağlı Boya, Ebru, CV Hazırlama Mülakat Teknikleri Auto Cad, Grafik Tasarım, Gitar, Bağlama, Halk Oyunları, Çalışma Yaşamına Hazırlık, Girimşicilik, Türk Sanat Müziği Kurslarımız sürmektedir.
İlçe Meslek Yüksekokullarımızda ise Çorlu MYO ‘da Gitar, Auto Cad, Resim, Hayrabolu MYO’ da Basketbol, Muratlı MYO’ da Parakende ve Satış programı Satış Görevlisi, Müzik ve Gösteri Sanatları programı Halk Oyunları (Trabzon Yöresi Erkek Oyunları-İzmir Yöresi kadın oyunları) Çerkezköy MYO’ da Yabancı Dil (İngilizce), Halk Oyunları, Gitar Saray MYO’ Bilgisayar (Grafik Tasarım), Yabancı Dil (İngilizce), DGS Kursları ücretsiz olarak eğitim vermektedir.
Üniversitemize bağlı olarak Merkez ve İlçe MYO’larda faaliyetlerini yürüten 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında toplam 37 adet kurs açılmıştır.
Talep Halinde ilave sınıflar açılarak kurslarımızın devamlılığı sağlanacaktır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...