Ziraat Fakültemizin kuruluşunun 30. Yıl dönümü münasebeti ile geçmiş 30 yılını değerlendirmek ve geleceğine yön vermek amacıyla düzenlenen “Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Vizyon 2023 Çalıştayı”, 8 Mayıs 2012 tarihinde Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Çalıştayda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İstanbul ve Tekirdağ İl Müdürlüğü, Çorlu, Şarköy İlçe Müdürlükleri, Bağcılık Araştırma İstasyonu Müdürlüğü, Kırklareli Pehlivanköy İlçe Müdürlüğü, Ticaret Borsası, Tekirdağ Gümrük Müdürlüğü, Devlet Su İşleri, Çevre ve Şehircilik Tekirdağ İl Müdürlüğü, TMMOB Ziraat Mühendisleri odası Şube Başkanlığı, Tekirdağ Ziraat Odası, Arı Yetiştiricileri Birliği, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Tekirdağ Süt Birliği, KOSGEB, Şekerbank Tekirdağ Şubesi, Marmara Bölgesi Un Sanayi Derneği, Önder Çiftçi Danışmanlık, Trakya Birlik, Gübretaş Bölge Müdürlüğü, Elif Mühendislik, Toprak Mahsulleri Ofisi Tekirdağ Şube Müdürlüğü, Atatürk Toprak Su ve Tarımsal Meteoroloji Araştırma İstasyonu Müdürlüğü ve Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerinden oluşan 50 katılımcı yer aldı.
Çalıştayın açılış konuşmasını Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu yaptıktan sonra, Prof. Dr. Sezen Arat’ın başkanlığında yapılan çalıştayda; Ziraat Fakültesi’nin bölge ve ülke ekonomisindeki yeri, güçlü ve zayıf yönleri, eğitim kalitesi ve beklentiler üzerinde dış paydaşların görüş ve önerileri alındı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...