Üniversitemiz Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile TARSİM işbirliğinde “TARSİM Üniversitelerle Buluşuyor” isimli bir bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Amfisinde düzenlenen seminere Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Murat Çetin, Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hakan Cavlak, Çalışma Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Davuthan Günaydın, Tarım Ekonomisi Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Aydın Gürel, Yrd. Doç. Dr. Sema Konyalı, Arş. Gör. Dr. Burçin Başaran, Arş. Gör. Deniz Çağla Turan, TARSİM Tekirdağ Bölge Müdürü Cemal Tozkoparan, Veteriner Hekim Fatih Koca ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Seminerin açılış konuşmasının Doç. Dr. Murat Çetin tarafından yapılmasının ardından TARSİM Tekirdağ Bölge Müdürü Cemal Tozkoparan ve Veteriner Hekim Fatih Koca bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Sunumlarda sera sigortaları, kümes hayvanları hayat sigortaları, devlet destekli su ürünleri sigortaları, devlet destekli bitkisel ürün sigortaları ve arıcılık sigortası konuları üzerinde duruldu. Her bir sigorta sistemi kapsam, riskleri, koşulları ve prim tutarları açılarından ayrıntılı ele alındı. Sektördeki en önemli kariyer imkânlarından biri olan experlik hakkında da bilgi verildi.
Bilgilendirme semineri katılımcılara teşekkür belgelerinin verilmesinin ardından sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...