Üniversitemiz Proje Ofisi ile TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi işbirliği ile gerçekleştirilen “ 7 ÇP Marie Curie Araştırma Programları ve Bursları 2013 Çağrılar Bilgi Günü” etkinliği pazartesi günü Rektörlük Konferans Salonu’nda düzenlendi.
Etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, TÜBİTAK 7. Çerçeve Programı Maire Curie Ulusal Koordinasyon Uzmanı Selcen Gülsüm Aslan Özşahin, Üniversitemiz Proje Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Fatih Konukçu ve Üniversitemiz öğretim elemanları katıldı.
Etkinlik kapsamında Selcen Gülsüm Aslan Özşahin, AB 7. Çerçeve Programı Genel Yapısı ve Maire Curie Araştırma Programları & Bursları 2013 çağrıları ve Horizon 2020’de Maire Curie Araştırma Programları ve Bursları’nın geleceği hakkında sunumunu gerçekleştirdi.
Sunumun sonunda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek Özşahin’e teşekkürlerini sunarak günün anısına plaket verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...