Üniversitemizde, Trakya Kalkınma Ajansı ve NKÜ Teknopark İşbirliği ile ‘’Ar-Ge İnovasyon Mentörlük Eğitim Programı’’ gerçekleştirildi.
Egesys Arge İnovasyon Merkezi tarafından alanında uzman profesyonellere inovasyon odaklı işletme mentörlüğü becerileri kazandırmak amacıyla düzenlenen eğitimde, mentör adayları 32 saat uzaktan eğitim ve akabinde 2 gün sınıf içi eğitim ve 20 saat staj uygulamasıyla toplamda 60 saat (3 ay) eğitim alıp ve uygulama yaptılar.
Mentörluk ünvanını almaya hak kazanan 39 mentör adayımız işletmelerin Ar-Ge ve inovasyon yönetim kapasitelerinin artırılması ve daha fazla Üniversite – Sanayi işbirliği projeleri geliştirmek amacıyla bölgemizde çalışmalara başlayacaktır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...