Üniversitemizde “Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler” Konferansları gerçekleştirildi.
Üniversitemiz ile Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğiyle yeni neslin tarihini, kültürünü bilerek ve değerlerimize sahip çıkarak bu günün gelişen dinamikleri ile harmanlanması ve bütünsel bir bakış açısı kazanmasına katkı sağlayacak “Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler Projesi” kapsamında düzenlenen konferanslar, Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda verildi.
Tekirdağ Vali Yardımcıları Ahmet Büyükçelik, Tayyar Şaşmaz ve Aydın Tetikoğlu, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Prof. Dr. İsmail Yılmaz, üniversitemiz akademik ve idari personeli, ilimiz kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ve temsilcileri ile öğrencilerin katıldığı “Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler” Konferansları üç gün sürdü.
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Tevfik Sütçü’nün Ord. Prof. Dr. Ali Fuat Başgil ile Fethi Gemuhluoğlu’nun, Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hasan Kaya’nın Mahir İz’in ve Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Alev Direr Akhan’ın Ord. Prof. Dr. Ahmet Süheyl Ünver ile Ekrem Hakkı Ayverdi’nin hayatını anlattığı konferanslar, konuşmacılara hediye takdimiyle sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...