Üniversitemizde Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından, Piramit Salon’da konser verildi.
Konsere Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Altaş, akademik ve idari personel ile aileleri ve öğrenciler katıldı.
İstanbul Devlet Klasik Türk Müziği Korosundan Şef Fatih Salgar, Solistler Adnan Mungan, Atakan Akdaş, Ezgi Köker, Dilek Türkan ile saz ve ses sanatçıları eşliğinde, Dede Efendi, Rıza Tevfik Bölükbaşı, Vecdi Bingöl, Muzaffer Akalın, Nedim gibi güftecilerin, hicaz, acemkürdî, acemaşîrân, mâhûr kürdîlihicazkâr, nihâvend makamındaki eserlerini seslendirdiler.
Konserin ardından günün anısına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, İstanbul Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Şefi Fatih Salgar’a Üniversitemiz tabağını hediye etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...